ДОБРА И ЛОША ВЕСТ ЗА ЗВЕЗДУ: Бамберг изгубио, али црвено-бели овог играча треба да се пазе (ФОТО)

29.10.2017. 18:11
KK Bamberg
KK Бамберг / Извор: МН Press

Шампион Немачке доживео трећи пораз.

Кошаркаши Бамберга доживели су и трећи пораз ове сезоне пошто их је са 77:75 савладала Алба, водећи тим у шампионату. Ово је добра вест за Звезду која ће у петом колу Евролиге дочекати Бамберг следећег четвртка од 18 часова, али ће црвено-бели морати да припазе на Дорела Рајта који је био најефикаснији у пораженом тиму.

ФЕНЕРБАХЧЕ ИСКАЛИО БЕС: Србин сјајном партијом ПОКИДАО великог ривала! (ФОТО)

АГОНИЈА ЈЕ ПОЧЕЛА ОД ЗВЕЗДЕ: Шпански великан у ОГРОМНИМ проблемима! (ФОТО)

Бамберг је био бољи ривал током прве две четвртине, па је на полувремену тим тренера Андрее Тринкијерија имао предност од девет поена 42:33. Међутим, после изједначене треће четвртине, Албатроси су одиграли најбоље у задњих 10 минута меча, добили последњу деоницу са 10 поена разлике и решили меч у своју корист.

Батерфилд и Сикма предводили су Албу са по 13 постигнутих поена, а Стефан Пено је постигао четири уз по три скока и асистенције, док је у Бамбергу најбољи био Дорел Рајт са 18 поена. Лука Митровић постигао је четири поена и ухватио две лопте.