DOBRE VESTI: Andora poražena pred dolazak Partizana

07.11.2021. 17:25
KK Partizan
KK Partizan / Izvor: MN Press

Crno-beli u sredu gostuju u Španiji.

Košarkaši Partizana u sredu 10. novembra gostuju u Španiji protiv ekipe Andore u četvrtom kolu Evrokupa, a domaćin crno-belih doživeo je danas poraz u devetom kolu Endesa lige.

JOVANOVIĆ: Dobar skok nam doneo lake poene

PANTERA PITALI O DERBIJU SA ZVEZDOM: Njegov odgovor je sve IZNENADIO!

ODGOVOR KOJI JE ČEKALA CELA SRBIJA: Jokić PROGOVORIO o Pešiću i igranju za reprezentaciju!

Tenerife su kao domaćin savladale Andoru sa 79:70 i tako stigle do šeste pobede, dok je Andora pretrpela šesti poraz  u sezoni. Andora u ovom meču praktično nije imala šansu nijednog trenutka pošto su Tenerife već u prvoj četvrtini stigli do dvocifrene prednosti koju su konstantno povećavali do maksimalnih 20 poena na kraju treće četvrtine (64:44). Do kraja meča je Andora samo uspela da smanji zaostatak.

Vilčer je sa 16 poena predvodio Tenerife, dok je Uertas postigao pšoen manje. Kod Andore je najefikasniji bio nekadašnji igrač Partizana Kodi Miler-Mekintajer sa 20 poena, dok je Jelinek postigao 18.