ДОБРЕ ВЕСТИ: Андора поражена пред долазак Партизана

07.11.2021. 17:25
KK Partizan
KK Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели у среду гостују у Шпанији.

Кошаркаши Партизана у среду 10. новембра гостују у Шпанији против екипе Андоре у четвртом колу Еврокупа, а домаћин црно-белих доживео је данас пораз у деветом колу Ендеса лиге.

ЈОВАНОВИЋ: Добар скок нам донео лаке поене

ПАНТЕРА ПИТАЛИ О ДЕРБИЈУ СА ЗВЕЗДОМ: Његов одговор је све ИЗНЕНАДИО!

ОДГОВОР КОЈИ ЈЕ ЧЕКАЛА ЦЕЛА СРБИЈА: Јокић ПРОГОВОРИО о Пешићу и игрању за репрезентацију!

Тенерифе су као домаћин савладале Андору са 79:70 и тако стигле до шесте победе, док је Андора претрпела шести пораз  у сезони. Андора у овом мечу практично није имала шансу ниједног тренутка пошто су Тенерифе већ у првој четвртини стигли до двоцифрене предности коју су константно повећавали до максималних 20 поена на крају треће четвртине (64:44). До краја меча је Андора само успела да смањи заостатак.

Вилчер је са 16 поена предводио Тенерифе, док је Уертас постигао пшоен мање. Код Андоре је најефикаснији био некадашњи играч Партизана Коди Милер-Мекинтајер са 20 поена, док је Јелинек постигао 18.