EVROKUP: Partizan pao u završnici, Burž potpuno prišao (POLUVREME)

15.12.2020. 21:30
KK Partizan
KK Partizan / Izvor: MN Press

Crno-beli imaju priliku da dođu do trećeg mesta u grupi.

Košarkaši Partizana u Francuskoj igraju meč 10. kola grupa A Evrokupa protiv Burža koji je i poslednji naneo poraz crno-belima u ovom takmičenju. Posle bolje igre u prvom poluvremenu, Partizan na velikom odmoru ima vođstvo samo 41:40, iako su crno-beli veći deo u prvih 20 minuta bili mnog bolji protivnik.

EVROLIGA: Brutalni CSKA demolirao Efes sa +35! Dabl-dabl Milutinova, pukla STOTKA! Novi UDARAC za Kokoškova (VIDEO)

POMERENE SVE GRANICE: Janis od Baksa dobio najveći ugovor u istoriji lige (FOTO)

DERBI ZAČELJA U PARTIZANOVOJ GRUPI: Bahčešehir razbio Veneciju (FOTO)

Bolje su crno-beli igraliu prvoj deonicu u odnosu na domaćina, iako su se timovi smenjivali u vođstvu sve do same završnice prve četvrtine kada su Jaramaz, Mika i Mozli uspeli da obezbede Partizanu prednost na prvom malom odmoru od pet poena razlike 26:21.

Nastavio je Partizan u istom ritmu i u drugoj četvrtini kada su uspeli crno-beli da dođu i do prve dvocifrene prednosti 31:21 u 12. minutu, da bi Burž sa dve uzatopne trojke prišao na četiri poena zaostatka. Crno-beli su uspeli u nekoliko navrata tokom druge deonice da signu do osam poena prednosti, ali je domaćin uvek uspevao da to anulira, da bi potpuno prišao do kraja prvog poluvremena.

Pogledajte kako izgleda Polina Grecki, ćerka hokejaške legende Vejna Greckog.