ЕВРОКУП: Партизан пао у завршници, Бурж потпуно пришао (ПОЛУВРЕМЕ)

15.12.2020. 21:30
KK Partizan
KK Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели имају прилику да дођу до трећег места у групи.

Кошаркаши Партизана у Француској играју меч 10. кола група А Еврокупа против Буржа који је и последњи нанео пораз црно-белима у овом такмичењу. После боље игре у првом полувремену, Партизан на великом одмору има вођство само 41:40, иако су црно-бели већи део у првих 20 минута били мног бољи противник.

ЕВРОЛИГА: Брутални ЦСКА демолирао Ефес са 35! Дабл-дабл Милутинова, пукла СТОТКА! Нови УДАРАЦ за Кокошкова (ВИДЕО)

ПОМЕРЕНЕ СВЕ ГРАНИЦЕ: Јанис од Бакса добио највећи уговор у историји лиге (ФОТО)

ДЕРБИ ЗАЧЕЉА У ПАРТИЗАНОВОЈ ГРУПИ: Бахчешехир разбио Венецију (ФОТО)

Боље су црно-бели игралиу првој деоницу у односу на домаћина, иако су се тимови смењивали у вођству све до саме завршнице прве четвртине када су Јарамаз, Мика и Мозли успели да обезбеде Партизану предност на првом малом одмору од пет поена разлике 26:21.

Наставио је Партизан у истом ритму и у другој четвртини када су успели црно-бели да дођу и до прве двоцифрене предности 31:21 у 12. минуту, да би Бурж са две узатопне тројке пришао на четири поена заостатка. Црно-бели су успели у неколико наврата током друге деонице да сигну до осам поена предности, али је домаћин увек успевао да то анулира, да би потпуно пришао до краја првог полувремена.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка хокејашке легенде Вејна Грецког.