13°C
04.05.2024.
117.1117
109.3684

EVROLIGA: Asvel se držao trojkama, Zvezda dodala gas u završnici poluvremena (VIDEO)

11.11.2020. 21:36
Ognjen Dobrić
Ognjen Dobrić / Izvor: MN Press

U pitanju je odloženi meč četvrtog kola.

Košarkaši Crvene zvezde u odloženom meču četvrtog kola gostuju Asvelu u Francuskoj i posle velike borbe u prvom poluvremenu, crveno-beli imaju vođstvo

BRUTALNIJE NE MOŽE: NBA rampa Terija, od smeča Amerikanca tresao se Lion (VIDEO)

EVROKUP: Blažič ponovo koban za Bursu

NBA VRAĆA NAVIJAČE U DVORANE: Mora da se ispoštuje RIGOROZAN protokol!

Početak meča u Vilerbanu protekao je u izjednačenoj igri, ali je Asvel prednost počeo da gradi zahvaljujući šutu za tri poena koji mu inače nije jača strana. Domaćin je 6. minutzu poveo 17:11 uz četiri postignute trojke. Ipak, do kraja prve četvrtine crveno-beli uspeli su da ostanu na korak od Asvela.

Serijom 7-0 Zvezda je otvorila drugu deonicu i povela 24:21, ali je druga deonica uglavnom preotekla u igri koš za koš, mada su crveno-beli uspevali da čuvaju vođstvo, iako ono nije prelazilo tri poena. Međutim, Kori Volden koji je uneo veliku energiju u igru Zvezde uz Džordana Lojda bio je najzaslužniji što su crveno-beli na poluvremenu imali prednost.