ЕВРОЛИГА: Асвел се држао тројкама, Звезда додала гас у завршници полувремена (ВИДЕО)

11.11.2020. 21:36
Ognjen Dobrić
Огњен Добрић / Извор: МН Press

У питању је одложени меч четвртог кола.

Кошаркаши Црвене звезде у одложеном мечу четвртог кола гостују Асвелу у Француској и после велике борбе у првом полувремену, црвено-бели имају вођство

БРУТАЛНИЈЕ НЕ МОЖЕ: НБА рампа Терија, од смеча Американца тресао се Лион (ВИДЕО)

ЕВРОКУП: Блажич поново кобан за Бурсу

НБА ВРАЋА НАВИЈАЧЕ У ДВОРАНЕ: Мора да се испоштује РИГОРОЗАН протокол!

Почетак меча у Вилербану протекао је у изједначеној игри, али је Асвел предност почео да гради захваљујући шуту за три поена који му иначе није јача страна. Домаћин је 6. минутзу повео 17:11 уз четири постигнуте тројке. Ипак, до краја прве четвртине црвено-бели успели су да остану на корак од Асвела.

Серијом 7-0 Звезда је отворила другу деоницу и повела 24:21, али је друга деоница углавном преотекла у игри кош за кош, мада су црвено-бели успевали да чувају вођство, иако оно није прелазило три поена. Међутим, Кори Волден који је унео велику енергију у игру Звезде уз Џордана Лојда био је најзаслужнији што су црвено-бели на полувремену имали предност.