13°C
15.05.2024.
117.1155
108.571

KOŠMAR: Pogledajte kako je Zvezda za 10 sekundi prosula DOBIJENI meč sa Efesom (VIDEO)

23.12.2021. 10:36
Dejan Radonjić
Dejan Radonjić / Izvor: Foto: Youtube Printscreen/Sport Klub

Šteta za crveno-bele...

KK Crvena zvezda je ispustio pobedu na Anadolu Efesom u 17. kolu Evrolige.

ZVEZDA OŠTEĆENA PROTIV EFESA: Sudije poništile trojku i direktno uticale na rezultat (FOTO)

POGLEDAJTE NAJLUĐI MEČ EVROLIGE IKADA: Kontroverzna odluka sudija, Barsa stigla minus 20 u poslednjoj četvrtini (VIDEO)

RADONJIĆ ŽALI ZA PROKOCKANOM POBEDOM: Dali smo im bacanja za trijumf

Crveno-beli su poraženi na gostovanju u Istanbulu posle pada koncentracije u poslednjih 10 sekundi.

Prvo je Nikola Kalinić pri vođstvu Beograđana rezultatom 83:82 promašio dva slobodna bacanja. prvak Evrope je imao napad za pobedu, a 0,9 sekundi pre kraja Stefan Marković je faulirao Vasilija Micića.

Bivši plej KK Crvena zvezda je realizovao oba penala i crveno-beli su ostali bez iznenađenja koje bi ih “podiglo” na tabeli Evrolige do mesta koje u ovom trenutku vodi u plej-of.

Ovako, Efes je slavio sa 84:83 i pobegao prvaku ABA lige za dve pobede na tabeli elitnog klupskog takmičenja.

Sve najnovije vesti o KK Crvena zvezda pročitajte OVDE.