КОШМАР: Погледајте како је Звезда за 10 секунди просула ДОБИЈЕНИ меч са Ефесом (ВИДЕО)

23.12.2021. 10:36
Dejan Radonjić
Дејан Радоњић / Извор: Фото: Youtube Printscreen/Sport Клуб

Штета за црвено-беле...

KK Црвена звезда је испустио победу на Анадолу Ефесом у 17. колу Евролиге.

ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ПРОТИВ ЕФЕСА: Судије поништиле тројку и директно утицале на резултат (ФОТО)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈЛУЂИ МЕЧ ЕВРОЛИГЕ ИКАДА: Контроверзна одлука судија, Барса стигла минус 20 у последњој четвртини (ВИДЕО)

РАДОЊИЋ ЖАЛИ ЗА ПРОКОЦКАНОМ ПОБЕДОМ: Дали смо им бацања за тријумф

Црвено-бели су поражени на гостовању у Истанбулу после пада концентрације у последњих 10 секунди.

Прво је Никола Калинић при вођству Београђана резултатом 83:82 промашио два слободна бацања. првак Европе је имао напад за победу, а 0,9 секунди пре краја Стефан Марковић је фаулирао Василија Мицића.

Бивши плеј KK Црвена звезда је реализовао оба пенала и црвено-бели су остали без изненађења које би их “подигло” на табели Евролиге до места које у овом тренутку води у плеј-оф.

Овако, Ефес је славио са 84:83 и побегао прваку АБА лиге за две победе на табели елитног клупског такмичења.

Све најновије вести о KK Црвена звезда прочитајте ОВДЕ.