MILOŠ JE KLASA: Teodosić se vratio i izdominirao!

04.10.2020. 21:55
Miloš Teodosić
Miloš Teodosić / Izvor: Profimedia

Srbin pokazao ko je prva zvezda Palakanestra.

Miloš Teodosić vratio se na parket i odigrao je jako dobar meč u pobedi Virtusa nad Brešom u gostima - 81:80.

SRBIN POGURAO NAJBOLJI TIM TURSKE: Micić BRUTALAN u pobedi Efesa!

NIKSI ŽELE AVDIJU: Sinu legendarnog košarkaša Crvene zvezde predviđaju veliku NBA karijeru!

HAOS U EVROLIGI: Otkriveno - još trojica ZARAŽENA koronom!

Teodosić je na parketu proveo 23 minuta, vratio se posle nekoliko propuštenih utakmica zbog povrede, i meč završio sa 19 poena i sedam asistencija. Da su ga trojke išle bolje (3/11) mogao je napadački učinak srpskog pleja da bude daleko ubedljiviji.

Stefan Marković odigrao je 24 minuta i dao je sedam poena. Vins Hanter bio je najefikasniji posle Tea sa 14 datih poena.

U redovima Breše najbolji je bio Keni Čeri sa 24 data poena, dok je Dušan Ristić danas odigrao sa manjom minutažom, dao je samo dva poena za 13 minuta.

Podsetimo, Miloš se povredio na meču protiv Kantua, a sada se vratio u redove Virtusa. Dodajmo i da je naredni Partizanov protivnik u Evrokupu, Venecija, ostvarila pobedu od 83:66 na gostovanju Kremoni.