МИЛОШ ЈЕ КЛАСА: Теодосић се вратио и издоминирао!

04.10.2020. 21:55
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: Профимедиа

Србин показао ко је прва звезда Палаканестра.

Милош Теодосић вратио се на паркет и одиграо је јако добар меч у победи Виртуса над Брешом у гостима - 81:80.

СРБИН ПОГУРАО НАЈБОЉИ ТИМ ТУРСКЕ: Мицић БРУТАЛАН у победи Ефеса!

НИКСИ ЖЕЛЕ АВДИЈУ: Сину легендарног кошаркаша Црвене звезде предвиђају велику НБА каријеру!

ХАОС У ЕВРОЛИГИ: Откривено - још тројица ЗАРАЖЕНА короном!

Теодосић је на паркету провео 23 минута, вратио се после неколико пропуштених утакмица због повреде, и меч завршио са 19 поена и седам асистенција. Да су га тројке ишле боље (3/11) могао је нападачки учинак српског плеја да буде далеко убедљивији.

Стефан Марковић одиграо је 24 минута и дао је седам поена. Винс Хантер био је најефикаснији после Теа са 14 датих поена.

У редовима Бреше најбољи је био Кени Чери са 24 дата поена, док је Душан Ристић данас одиграо са мањом минутажом, дао је само два поена за 13 минута.

Подсетимо, Милош се повредио на мечу против Кантуа, а сада се вратио у редове Виртуса. Додајмо и да је наредни Партизанов противник у Еврокупу, Венеција, остварила победу од 83:66 на гостовању Кремони.