ODLIČAN PET: Radonjić u Bajernu krenuo pobedom (FOTO)

04.04.2018. 22:37
Dejan Radonjić
Dejan Radonjić / Izvor: MN Press

Dobre igre srpskih reprezentativaca.

Dejan Radonjić debitovao je na klupi Bajerna pobedom, pošto je tim iz Minhena u zaostalom meču 27. kola šampionata Nemačke savladao Ulm sa 100:95 (29:18, 19:25, 24:24, 28:28).

Zvezda nezadovoljna suđenjem: Ništa nije slučajno!

MOSKVA POSLEDNJA STANICA U EVROLIGI: Zvezda protiv CSKA vežba za Budućnost (FOTO)

Bavarci su odično počeli meč i rešili prvu četvrtinu u svoju korist sa dvocifrenom prednošću 29:18, ali je Ulm imao spreman odgovor u drugoj deonici pa je Bajern na poluvremenu imao pet poena prednosti. U nastavku je nekoliko puta tim Dejana Radonjića uspevao da se ponovo odlepi, ali su gosti sve uspevali da stignu. Pet minuta pre kraja meča drama je dostigla vrhunac kada je Ulm prešao u vođstvo, da bi Stefan Jović ubrzo prvo postigao trojku, a zatim i blokadom zaustavio napad gostiju. Bajern je na taj način uspeo da vrati prednost i sačuva je do kraja za 24 pobedu u šampionatu i ostanak na prvoj poziciji.

Nihad Đedović je sa 20 poena bio najefikasniji u Bajernu, dok je 15 postigao Buker. Vladimir Lučić postigao je 14, dok je Jović dodao 12 uz pet asistencija. Kod Ulma je daleko najbolji bio Ajzak Fotu sa 32 poena, dok je 20 postigao Rajnhart.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.