ОДЛИЧАН ПЕТ: Радоњић у Бајерну кренуо победом (ФОТО)

04.04.2018. 22:37
Dejan Radonjić
Дејан Радоњић / Извор: МН Press

Добре игре српских репрезентативаца.

Дејан Радоњић дебитовао је на клупи Бајерна победом, пошто је тим из Минхена у заосталом мечу 27. кола шампионата Немачке савладао Улм са 100:95 (29:18, 19:25, 24:24, 28:28).

Звезда незадовољна суђењем: Ништа није случајно!

МОСКВА ПОСЛЕДЊА СТАНИЦА У ЕВРОЛИГИ: Звезда против ЦСКА вежба за Будућност (ФОТО)

Баварци су одично почели меч и решили прву четвртину у своју корист са двоцифреном предношћу 29:18, али је Улм имао спреман одговор у другој деоници па је Бајерн на полувремену имао пет поена предности. У наставку је неколико пута тим Дејана Радоњића успевао да се поново одлепи, али су гости све успевали да стигну. Пет минута пре краја меча драма је достигла врхунац када је Улм прешао у вођство, да би Стефан Јовић убрзо прво постигао тројку, а затим и блокадом зауставио напад гостију. Бајерн је на тај начин успео да врати предност и сачува је до краја за 24 победу у шампионату и останак на првој позицији.

Нихад Ђедовић је са 20 поена био најефикаснији у Бајерну, док је 15 постигао Букер. Владимир Лучић постигао је 14, док је Јовић додао 12 уз пет асистенција. Код Улма је далеко најбољи био Ајзак Фоту са 32 поена, док је 20 постигао Рајнхарт.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.