26°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

SRAMOTNA POSLEDNJA ČETVRTINA: Trinkijeri OPLEO po igračima nakon poraza u Ljubljani

26.10.2019. 20:36
Andrea Trinkijeri
Andrea Trinkijeri / Izvor: MN Press

Italijan bez dlake na jeziku.

Andrea Trinkijeri, trener Partizana, bio je vidno nezadovoljan načinom na koji je njegova ekipa odigrala poslednji kvartal u Stožicama. Italijan smatra da je nedopustivo što igrači nisu izašli iz bonusa u trenucima kada su domaći pravili ključnu razliku, a konstatovao je i izostanak energije i borbenosti kod crno-belih.

Podsetimo, Cedevita Olimpija je savladala Partizan sa 87:74, nanevši mu drugi poraz u ABA ligi ove sezone.

GROBARI BESNE NA TVITERU: Njega više ne ŽELE, a ON bolje da nije IGRAO! Pojačanje hitno na OVOJ pozciji!

ABA LIGA: Partizan ŠOKIRAN u Stožicama, junak je LJUBIMAC Delija (VIDEO)

TRENER PARTIZANA IMAO PEH: Trinkijeri doživeo veliku NEPRIJATNOST!

- Iskreno čestitam Cedevita Olimpiji, zaslužili su pobedu, bili su bolji u svakoj odbrani i napadu, skoku. Imali smo loš start, uspeli smo da se vratimo i slika naše utakmice je poslednja četvrtina – nismo ušli u bonus, sve više nije ni važno. Bili smo jako loši, prazni. Znao sam da u ovako teškom periodu to može da se desi, ali nije prihvatljivo da gubiš utakmicu i da nisi u bonusu. Nismo dovoljno bili fokusirani na posao večeras - rekao je Trinkijeri.

On je večeras zbog tehničkih problema sa odelom vodio ekipu u trenerci, a posle utakmice nije želeo da izdvaja nijedan od aspekata kao glavni za ovaj poraz.

- Svaki aspekt igre je bio problem, nismo imali dovoljno energije da igramo. Sigurno smo bili malo bolji nego u Kopru, ali u poslednjoj četvrtini nije bilo ni energije, ni kocentracije da igramo - rekao je Trinkijeri.

Podsetimo, Partizan je u prva četiri kola na Jadranu gostovao, a naredni meč u Evrokupu igraju protiv francuskog velikana Limoža u sredu od 19:15 časova, takođe na strani.

Pogledajte slike srpske odbojkašice Jovane Brakočević

SUPERLIGA SRBIJE: Javor ponovo LJULJA! Zvekanov napravio PROBLEM Lalatoviću! Jirka POGURAO Nišlije!

POSLE USPEŠNE MMA KARIJERE: Dušan Džakić UŽIVA u penziji, ali će se uskoro oprobati u NOVOJ ulozi

MILICA - SRPSKA UZDANICA: Ne ŽELI da obeća MEDALJU u Tokiju, ali je OČEKUJE! Zbog ljubavi Dunav zamenila Savom

ARANĐELOVČANKA KOJA JE POKORILA PLANETU: Evo kako je Jovana Preković došla do svetskog ZLATA, a sada CILJA Olimpijadu (FOTO)

NJEGOV GOL JE SLOMIO SURDULIČANE: Vukanović presrećan posle novog pogotka u crveno-belom dresu