СРАМОТНА ПОСЛЕДЊА ЧЕТВРТИНА: Тринкијери ОПЛЕО по играчима након пораза у Љубљани

26.10.2019. 20:36
Andrea Trinkijeri
Андреа Тринкијери / Извор: МН Press

Италијан без длаке на језику.

Андреа Тринкијери, тренер Партизана, био је видно незадовољан начином на који је његова екипа одиграла последњи квартал у Стожицама. Италијан сматра да је недопустиво што играчи нису изашли из бонуса у тренуцима када су домаћи правили кључну разлику, а констатовао је и изостанак енергије и борбености код црно-белих.

Подсетимо, Цедевита Олимпија је савладала Партизан са 87:74, наневши му други пораз у АБА лиги ове сезоне.

ГРОБАРИ БЕСНЕ НА ТВИТЕРУ: Њега више не ЖЕЛЕ, а ОН боље да није ИГРАО! Појачање хитно на ОВОЈ позцији!

АБА ЛИГА: Партизан ШОКИРАН у Стожицама, јунак је ЉУБИМАЦ Делија (ВИДЕО)

ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА ИМАО ПЕХ: Тринкијери доживео велику НЕПРИЈАТНОСТ!

- Искрено честитам Цедевита Олимпији, заслужили су победу, били су бољи у свакој одбрани и нападу, скоку. Имали смо лош старт, успели смо да се вратимо и слика наше утакмице је последња четвртина – нисмо ушли у бонус, све више није ни важно. Били смо јако лоши, празни. Знао сам да у овако тешком периоду то може да се деси, али није прихватљиво да губиш утакмицу и да ниси у бонусу. Нисмо довољно били фокусирани на посао вечерас - рекао је Тринкијери.

Он је вечерас због техничких проблема са оделом водио екипу у тренерци, а после утакмице није желео да издваја ниједан од аспеката као главни за овај пораз.

- Сваки аспект игре је био проблем, нисмо имали довољно енергије да играмо. Сигурно смо били мало бољи него у Копру, али у последњој четвртини није било ни енергије, ни коцентрације да играмо - рекао је Тринкијери.

Подсетимо, Партизан је у прва четири кола на Јадрану гостовао, а наредни меч у Еврокупу играју против француског великана Лиможа у среду од 19:15 часова, такође на страни.

Погледајте слике српске одбојкашице Јоване Бракочевић

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Јавор поново ЉУЉА! Звеканов направио ПРОБЛЕМ Лалатовићу! Јирка ПОГУРАО Нишлије!

ПОСЛЕ УСПЕШНЕ MMA КАРИЈЕРЕ: Душан Џакић УЖИВА у пензији, али ће се ускоро опробати у НОВОЈ улози

МИЛИЦА - СРПСКА УЗДАНИЦА: Не ЖЕЛИ да обећа МЕДАЉУ у Токију, али је ОЧЕКУЈЕ! Због љубави Дунав заменила Савом

АРАНЂЕЛОВЧАНКА КОЈА ЈЕ ПОКОРИЛА ПЛАНЕТУ: Ево како је Јована Прековић дошла до светског ЗЛАТА, а сада ЦИЉА Олимпијаду (ФОТО)

ЊЕГОВ ГОЛ ЈЕ СЛОМИО СУРДУЛИЧАНЕ: Вукановић пресрећан после новог поготка у црвено-белом дресу