TRINKIJERI NIJE POTPUNO ZADOVOLJAN: Nismo bili dobri u prvom poluvremenu

06.12.2019. 23:02
Andrea Trinkijeri
Andrea Trinkijeri / Izvor: MN Press

Partizan savladao Megu.

Košarkaši Partizana savladali su Megu sa 98:77 u 10. kolu ABA lige, a iako je meč završen rezultatski ubeljivo, crno-beli su tri četvrtine lomili otpor domaćina.

ABA LIGA: Mega dugo mučila Partizan, crno-beli na debiju Redinga sve rešili u poslednjoj četvrtini (VIDEO)

EVROLIGA: Baskonija očajna uoči meča sa Zvezdom, Renfro briljirao (VIDEO)

ABA LIGA: Igokea u Zagrebu razmontirala Cibonu

Bez obzira na pobedu koju su njegovi igrači ostvarili, trener Partizana Andrea Trinkijeri nije bio u potpunosti zadovoljan onim što je video u dvorani ''Ranko Žeravica.

- Da budem iskren, očekivao sam kompletno drugačiju utakmicu - mnogo manje poena, malo tvđi, drugačiji meč. Jako loše smo otvorili utakmicu u odbrani, nismo bili dovoljno koncentrisani da dodajemo dva puta loptu za redom između naših igrača i to je dovelo do kompletno drugačije utakmice. Nismo bili dobri u prvih 20 minuta. - naglasio je Trinkijeri. - U drugih 20 minuta smo bolje igrali odbranu, bolje pokrili koš. Na kraju mislim da smo zaslužili da dobijemo utakmicu.