ТРИНКИЈЕРИ НИЈЕ ПОТПУНО ЗАДОВОЉАН: Нисмо били добри у првом полувремену

06.12.2019. 23:02
Andrea Trinkijeri
Андреа Тринкијери / Извор: МН Press

Партизан савладао Мегу.

Кошаркаши Партизана савладали су Мегу са 98:77 у 10. колу АБА лиге, а иако је меч завршен резултатски убељиво, црно-бели су три четвртине ломили отпор домаћина.

АБА ЛИГА: Мега дуго мучила Партизан, црно-бели на дебију Рединга све решили у последњој четвртини (ВИДЕО)

ЕВРОЛИГА: Басконија очајна уочи меча са Звездом, Ренфро бриљирао (ВИДЕО)

АБА ЛИГА: Игокеа у Загребу размонтирала Цибону

Без обзира на победу коју су његови играчи остварили, тренер Партизана Андреа Тринкијери није био у потпуности задовољан оним што је видео у дворани ''Ранко Жеравица.

- Да будем искрен, очекивао сам комплетно другачију утакмицу - много мање поена, мало твђи, другачији меч. Јако лоше смо отворили утакмицу у одбрани, нисмо били довољно концентрисани да додајемо два пута лопту за редом између наших играча и то је довело до комплетно другачије утакмице. Нисмо били добри у првих 20 минута. - нагласио је Тринкијери. - У других 20 минута смо боље играли одбрану, боље покрили кош. На крају мислим да смо заслужили да добијемо утакмицу.