20°C
01.06.2024.
117.1015
108.2069

UOČI GOSTOVANJA ZVEZDI: Real igrao sa Baskonijom, a meč je rešen u NEIZVESNOJ završnici

03.11.2019. 21:07
KK Real Madrid
KK Real Madrid / Izvor: Profimedia

Madriđani dolaze u Beograd u četvrtak.

Košarkaši Real Madrida u četvrtak gostuju Crvenoj zvezdi u okviru sedmog kola Evrolige, a uoči tog meča Kraljevski klub je slavio na gostovanju Baskoniji rezultatom 91:89 (23:21, 24:13, 18:36, 26:19).

ABA LIGA: Zvezda se KOCKALA u Zagrebu! Od plus 17 do DRAME u finišu, ali na kraju ipak trijumf

NIJE LAKO IGRATI U OVOM RITMU: Gavrilović ISKREN posle pobede nad Cibonom

PRED DOLAZAK NA MARAKANU: Kakav ŠOK za Totenhem! Ovome se nisu nadali... (VIDEO)

Madriđani su odigrali odlično prvo poluvrmee i posle 20 minuta igre imali su 13 poena prednosti. Međutim, Baskonija je treću četvrtinu odigrala kao u transu, pa je pred poslednjih deset minuta imala +5. Ipak, puleni Pabla Lasa su uspeli da preokrenu rezultat i u neizvesnoj završnici su došli do nove pobede.

Najzaslužniji za pobedu Reala bio je Entoni Rendolf koji je ubacio 22 poena, a pratili su ga Serhio Ljulj sa 15 i Usman Garuba koji je postigao 12 poena.

Sa druge strane, Baskoniju je predvodio Tornik Šengelija sa 20 poena, a raspoložen je bio i Met Džening koji je meč završio sa 18.

Podsetimo, Real Madrid u četvrtak gostuje Crvenoj zvezdi, a početak utakmice je zakazan za 19 časova.

Pogledajte kako izgleda Tatjana Bašević, bivša devojka Maika Cirbesa.

TEO I PEFI ASISTIRALI: Nastavlja se Virtusov TEROR Čizmom (FOTO)

TOTENHEM IMA VELIKE PROBLEME: Ovo je DOKAZ da Zvezda ima šansu protiv Pevaca

PRED MEČ SA TOTENHEMOM: Garsiji su pričali o pobedi nad Liverpulom... Argentinac ODUŠEVLJEN!

UBISTVO KOJE JE ŠOKIRALO SVET: Ubijen FRIZER Kristijana Ronalda!

ŠTA ĆE ŽIVADINOVIĆ REĆI? Na zvaničnom Tviteru Voždovca osvanuo legendarni trener (FOTO)