Janić: Idemo da pobedimo Olimpijakos

24.10.2023. 22:37
Bojan Janić
Bojan Janić / Izvor: MN Press

Partizan savladao Radnik iz Bjeljine u prvom kolu kvalifikacionog turnira za plasman u LŠ.

Trener odbojkaša Partizana Bojan Janić izjavio je nakon meča sa Radnikom iz Bijeljine, da tokom sezone njegovu ekipu očekuju slične utakmice i da u četvrtak Partizan ide na pobedu protiv Olimpijakosa. Odbojkaši Partizana ubedljivo su danas savladali Radnik iz Bijeljine rezultatom 3:0 (25:15, 25:20, 27:25) u meču prvog kola kvalifikacionog turnira za plasman u Ligu šampiona i tako gotovo izvesno obezbedili prolaz u narednu fazu.

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Partizan na korak od druge faze OK Partizan

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Partizan na korak od druge faze

HABIBOV POSLEDNJI PLES: Pobeda bez greške i reči od kojih se ježi koža (VIDEO)Habib

HABIBOV POSLEDNJI PLES: Pobeda bez greške i reči od kojih se ježi koža (VIDEO)

OGLASIO SE TRENER KONORA MEKGREGORA: Ovo se čekalo - izjava je više nego OPTIMISTIČNAKonor Mekgregor

- Mislim da ono što se desilo u prvom setu nije realno. Mi jesmo bili dobri, ali oni su izgleda bili pod utiskom, pa videli ste sami da su praktično samo stajali na terenu i to negde do sredine drugog seta, kada su se opustili. I to je zapravo neka stara boljka svih naših ekipa. Ne možemo da odigramo zrelo, ali na kraju smo se izvukli - istakao je Janić.

Dodao je Janić da je cilj da se ekipa plasira u narednu grupu takmičenja.

- Dopao mi se početak, momci znaju šta nije valjalo, sada ću im to ponoviti i u svlačionici i radićemo na tome tokom sezone. Biće mnogo ovakvih utakmica tokom sezone protiv nekih makar na papiru slabijih protivnika i moramo da budemo maksimalno ozbiljni od prvog do poslednjeg napada. Očekuje nas utakmica sa Olimpijakosom. Najbitnije nam je da zaboravimo ovo danas, da se sutra osvežimo i idemo iz sve snage da ih pobedimo - zaključio je Janić.