Јанић: Идемо да победимо Олимпијакос

24.10.2023. 22:37
Bojan Janić
Бојан Јанић / Извор: МН Press

Партизан савладао Радник из Бјељине у првом колу квалификационог турнира за пласман у ЛШ.

Тренер одбојкаша Партизана Бојан Јанић изјавио је након меча са Радником из Бијељине, да током сезоне његову екипу очекују сличне утакмице и да у четвртак Партизан иде на победу против Олимпијакоса. Одбојкаши Партизана убедљиво су данас савладали Радник из Бијељине резултатом 3:0 (25:15, 25:20, 27:25) у мечу првог кола квалификационог турнира за пласман у Лигу шампиона и тако готово извесно обезбедили пролаз у наредну фазу.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Партизан на корак од друге фазе OK Partizan

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Партизан на корак од друге фазе

ХАБИБОВ ПОСЛЕДЊИ ПЛЕС: Победа без грешке и речи од којих се јежи кожа (ВИДЕО)Habib

ХАБИБОВ ПОСЛЕДЊИ ПЛЕС: Победа без грешке и речи од којих се јежи кожа (ВИДЕО)

ОГЛАСИО СЕ ТРЕНЕР КОНОРА МЕКГРЕГОРА: Ово се чекало - изјава је више него ОПТИМИСТИЧНАKonor Mekgregor

- Мислим да оно што се десило у првом сету није реално. Ми јесмо били добри, али они су изгледа били под утиском, па видели сте сами да су практично само стајали на терену и то негде до средине другог сета, када су се опустили. И то је заправо нека стара бољка свих наших екипа. Не можемо да одиграмо зрело, али на крају смо се извукли - истакао је Јанић.

Додао је Јанић да је циљ да се екипа пласира у наредну групу такмичења.

- Допао ми се почетак, момци знају шта није ваљало, сада ћу им то поновити и у свлачионици и радићемо на томе током сезоне. Биће много оваквих утакмица током сезоне против неких макар на папиру слабијих противника и морамо да будемо максимално озбиљни од првог до последњег напада. Очекује нас утакмица са Олимпијакосом. Најбитније нам је да заборавимо ово данас, да се сутра освежимо и идемо из све снаге да их победимо - закључио је Јанић.