ПАРТИЗАН МОЖЕ БЕЗ ЂУКЕ И ЛЕА: Нападач црно-белих ГОЛОВИМА срушио учесника Лиге шампиона! (ГОЛОВИ)

29.06.2017. 19:51
Partizan12
Партизан12 / Извор: Фото: ФК Партизан

Велика победа.

Партизан је победио учесника Лиге шампиона! Црно-бели су без најбољих играча из претходне сезоне, Леонарда и Уроша Ђурђевића, савладали ФК Копенхаген 3:2, а јунак победе је млади 18-годишњи нападач Ђорђе Јовановић, двоструки стрелац. Тренер Мирослав Ђукић је сигурно веома задовољан после друге узастопне победе на припремама, али мора да буде забринут због начина на који је Партизан примио други гол.

ДА ЛИ ПОНОВО ПОСТОЈИ ПРОБЛЕМ? Данило Пантић НЕ НОСИ ''десетку'' против Копенхагена

КАКВЕ ЉУДИНЕ: Невероватни Велшани направили још један ХУМАНИ гест према Србији (ФОТО)

Ђукић је за разлику од претходних мечева мање ротирао и скоро комплетну почетну поставу оставио на терену до 62. минута, а дебитовао је и Немања Милетић, нови штопер црно-белих. Јунак утакмице био је двоструки стрелац Ђорђе Јовановић, млади нападач је најавио да ће ове сезоне имати много већу минутажу и да ће бити велика подршка Ђурђевићу и Леонарду у шпицу напада. Први гол од повратка у Партизан постигао је и Данило Пантић, који полако почиње да потврђује да би у Parttizanu могао да поврати форму и буде важан шраф у тиму Парног ваљка. Пантић је искористио одличну асистенцију капитена Саше Илића.

ОДРЕЂЕНИ НОСИОЦИ У ЕВРОКУПУ: Партизан у ПОТПУНО НЕОЧЕКИВАНОМ шеширу (ФОТО)

РАЈКОВИЋ: Најважније је да деца имају свест о бројним опасностима на друштвеним мрежама (ФОТО)

ПАРТИЗАН - ФК КОПЕНХАГЕН 3:2

СТРЕЛЦИ: Јовановић у 14. и 50 и Пантић у 76. за Партизан, а Квист у 23. и Вербич у 70. за Копенхаген. СТАДИОН: Стадион у Одранцима (Словенија). ГЛЕДАЛАЦА: 1.000. СУДИЈА: Миран Буковец (Словенија)

ПАРТИЗАН: Кљајић (од 46. Јовичић), Вулићевић, Ћирковић, Остојић, Милетић, Јанковић, Евертон, Косовић, Ђуричковић, Михајловић, Јовановић. ПАРТИЗАН (од 62. минута): Јовичић, Милетић Немања, Марковић, Бошњак, Мунир, Радин, Марјановић, Стевановић Ален, Илић, Пантић, Ђилас.

КОПЕНХАГЕН: Андерсен, Хогли, 3 Бенгтсон, Јохансон, Квист, 14 Томсен, Грегуш, Куск, Боилесен, Павловић, Сотириу. грали су још: Вербич, Урош Матић, Сантандер, Antonsson, Роерслев, Туту, Окоре, Олсен, Аманква, Ројкјаер, Холсе, Кристенсен.

НЕМА ПАРКЕРА: Ово је моћни ФРАНЦУСКИ тим за ЕП, највећа ПРЕТЊА Салетовим Орловима (ФОТО)