ADRIA TUR: Nole kao MAŠINA! Viktor PAO za 36 minuta!

13.06.2020. 17:17
Novak
Novak / Izvor: Profimedia

Ubedljivo.

Najbolji svetski teniser Novak Đoković pobedom je startovao na "Adria turu", savladavši u srpskom okršaju saigrača iz Dejvis kup reprezentacije Viktora Troickog rezultatom 2:0 (4:1, 4:1).

Posle gotovo tri meseca, Đoković je izašao na teren, pokazavši glad za pobedama. Ni činjenica da je preko puta mreže imao svog velikog prijatelja, nije pomogla Troickom da izbegne ubedljiv poraz na startu takmičenja.

Već u četvrtom gemu, Đoković je došao do brejka. Prednost od 3:1 rutinski je Novak realizovao i prvi set završio sa ubedljivih 4:1 za samo 17 minuta igre.

Ista slika viđena je u drugom setu. Najbolji srpski teniser je brejkom u drugom poenu stigao do prednosti, a potom u svom stilu završio ovaj duel identičnim rezultatom 4:1, za samo 36 minuta igre.

Viktor Troicki
Viktor Troicki / Izvor: MN Press

U drugom okršaju "B" grupe, sastaju se Filip Krajinović i Nemac Aleksander Zverev, trenutno sedmi teniser na ATP listi, dok će Novak Đoković i Krajinović meč drugog kola odigrati u večernjem terminu.

Na poklon Ajfon ko voli

ADRIA TUR: Meč između Tima i Džumhura ODLUČEN je za samo 11 minuta!

POČEO ADRIA TUR: Dimitrov posle drame SRUŠIO Lajovića!

SADA JE SVE POZNATO: Objavljen RASPORED za turnir koji organizuje Janko Tipsarević

OSULI DRVLJE I KAMENJE PO NOVAKU: "Da ovo je snimak od danas i NIJE sa druge PLANETE"