ĐOKOVIĆU OTVOREN PUT DO TITULE: Ispao ŠAMPION Sinsinatija!

SrbijaDanas
Danil Medvedev i Novak Đoković
Danil Medvedev i Novak Đoković / Izvor: Profimedia

Nakon sjajnog starta došlo je do sunovrata.

U večerašnjem četvrtfinalnom meču teniskog ATP turnira koji se održava u Sinsinatiju, na teren su izašli Danil Medvedev, koji je kao prošlogodišnji osvajač pomenutog turnira, odmerio snagu sa Špancem Robertom Bautistom Agutom. Nakon sjajnog prvog seta, koji je trajao samo 28. minuta ruski teniser je dominirao terenom i završio set sa 6:1, međutim ono što se kasnije dešavalo Medvedev nikako nije očekivao.

VILANDER O US OPENU: Samo jedan čovek može da ugrozi Đokovića, Novak ima drugi problem

MOŽE SAMO DA MU ZAVIDI: Kirjos ponovo "prozivao" Novaka! (FOTO)

SREĆA NJEGOVA PA NEMA PUBLIKE: Američki novinar se baš obrukao u razgovoru sa Krajinovićem (FOTO)

Roberto Bautista Agut je u nastavku meča dodao gas i pružio neverovatan otpor prošlogodišnjem šampionu te je uspeo da izjadnači, osvojivši set rezultatom 6:4,

U trećem odlučujućem setu ovaj meč se pretvorio u pravi teniski spektakl. Dugi poeni, atraktivni potezi i neizvesne završnice gemova dodatno su zasladile ovaj žestok duel.

Agust je uspeo da dođe do brejka koji je i potvrdio te tako došao do rezultata od 5:3. U gemu koji je trajao duše od deset minuta, nakon tri meč lopte španac je došao do pobede i plasmana u polufinale gde će ga čekati bolji iz duela Đoković - Štruf.

ISPLIVALI RAZLOZI: Evo zbog čega Tomane želi da NAPUSTI Zvezdu!

TUGA: Preminuo trener Jagodine kog je udario grom!

KOŠARKAŠI BOJKOTUJU NBA PLEJ-OF: Sastali su se u hotelu i izazvali PANIKU zbog OVOGA (VIDEO)