BRUTALNO: Navijači Olimpijakosa IZVREĐALI Vranješa, a Karleuša je bila na krovu stadiona (VIDEO)

27.10.2019. 19:56
Navijači Olimpijakosa
Navijači Olimpijakosa / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/ogavros
Crveno-beli iz Pireja su ugostili AEK.

Fudbaleri Olimpijakosa i AEK-a odigrali su utakmicu 8. kola Superlige Grčke, a konačan rezultat je bio 2:0. Vodeći gol u 9. minutu dao je Ruben Semedo, a pobedu je overio Madi Kamara u 77. minutu.

Na početku meča, u centru pažnje bio je Ognjen Vranješ. Doskorašnji reprezenetativac Bosne i Hercegovine i igrač gostujuće ekipe bio je na udaru navijača crveno-belih iz Pireja. Vranješa su "podsetili" na navodnu seks aferu sa pevačicom Jelenom Karleušom.

ZVEZDAŠI, PARTIZANOVCI, PAŽNJA: Igrali su i Totenhem i Junajted, a koliko su samo penala promašili Đavoli (FOTO)

PREMIJER LIGA: Ko bi drugi za Palas, nego Luka? (FOTO)

RAJKOVIĆ ZALUDEO FRANCUZE! Srbin ima LEPAK na rukavicama, brani kao Gordon Benks

Na platno su postavili Karleušinu sliku, a onda su Vranješa "udarili još niže".

- Ognjen Vrašeš ubij se, malo*uri - pisalo je na drugom transparentu.