NOVA PODRŠKA ZA MIHU: Navijači Bolonje istakli BRUTALAN transparent namenjen Siniši!

24.11.2019. 13:19
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia

Cela Italija priča o tome.

Fudbaleri Bolonje u 14. kolu remizirali su protiv Parme (2:2), a utakmica nije dobro počela za izabranike Siniše Mihajlovića. Gosti sa "Enio Tardinija" poveli su već u 17. minutu golom Kuloševskog.

OVO MU SE PRVI PUT DESILO U KARIJERI: Zbog Tadićevog POTEZA ceo stadion je ustao i APLAUDIRAO! (VIDEO)

PROPUSTIO JE DERBI NA ČAIRU: Iz Zvezde stiglo OBJAŠNJENJE da li će napadač biti spreman za Bajern!

GOLOVI NAJBOLJA PREPORUKA: Tri BOGATA kluba jure Sadika!

Ipak, u finišu poluvremena Rodrigo Palasio je doneo izjednačenje domaćinu, koji se u potpunosti vratio u igru. U nastavku, Jakoponi je u 71. minutu doneo novo vođstvo Parmi, da bi vredan bod Mihajlovićevom timu doneo Džemaili u petom minutu sudijske nadoknade vremena, postavivši konačan rezultat.

Obzirom da je Miha nedavno uspešno završio lečenje od leukemije, navijači kluba sa "Renato dal Are" su mu na početku utakmice posvetili transparent.

- Napred Siniša, naš ratniče - pisalo je na transparentu navijača Bolonje, koji od prvog dana pružaju veliku podršku legendarnom srpskom "bombarederu".

BIVŠI KAPITEN ZVEZDE KAO NEKAD: Savić dočekao PRVENAC u APOEL-u (VIDEO)

PARTIZAN NE STAJE: U Humsku stiže još jedno POJAČANJE!

PRED ISTORIJSKI OKRŠAJ: Degenek otkrio recept za ČUDO protiv Bajerna

SLUČAJ PRIJAVILA POLICIJI: Milicu Dabović PROGANJA čovek koji je PRETUKAO, OVA prepiska je ZAPALILA Instagram (FOTO)

RAMBOVA ĆERKA IZDOMINIRALA: Zanosna Ana OVOM fotkom SAMO u dresu Flamenga OČARALA Brazilce! (FOTO)