ПАРНИ ВАЉАК СТАО: Партизан није победио и четврти пут, криви су Руси (ФОТО)

03.02.2016. 19:24
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: partizan.rs

Пре утакмице са екипом УФА, уписане су победе над румунским Клужом, руским Арсеналом из Туле и кинеским Јончаном.

Фудбалери Партизана одиграли су и четврту утакмицу на припремама на Кипру, против руског премијерлигаша, екипе УФА, а резултат је био 0:0. Подсетимо, у претходна три меча, уписане су победе над румунским Клужом, руским Арсеналом из Туле и кинеским Јончаном (више прочитајте ОВДЕ).

НОВО ОТВОРЕНО ПИСМО ОЦА ЈОВИЦЕ: Андрија ће помоћи Партизану!

FK Partizan

СВЕ ЈЕ ЈАСНО: Божинов сликом на Инстаграму показао да ли жели да оде или да остане (ФОТО)

Тренер црно-белих Томић извео је следећу стартну поставу: Шаранов, Бандаловски, Стевановић, Миленковић, Субић, Јевтовић, Лукић, Косовић, Голубовић, Стевановић и Фофана. После 45 минута игре, голова није било, мада су Руси имали више бољих прилика за погодак.

У 60. минуту, замењена је постава црно-белих, а на терену је био и Андрија Живковић. У других 11 били су: Јовичић, Вулићевић, Богосавац, Марко Јовановић, Гогоуа, Евертон, Брашанац, Бирманчевић, Живковић, Михајловић и Божинов.

НЕ МОЖЕ ДА СЕ СКРАСИ: Варда опет променио клуб

У тим тренуцима фудбалери Партизана су почели да притискају ривала и лопта је све чешће била на на половини Руса. У 70. минуту, покушао је Бирманчевић, али је после шута са 20-ак метара лопта отишла преко гола. До краја меча није било промене резултата, иако је у 89. минуту Живковић прошао тројицу чувара. Лопту је послао на петерац, али је одбрана руског тима интервенисала.

ФСС: Заједно са полицијом против намештања, донета одлука и о новим изборима

За суботу су заказана два меча, пре подне против Волге из Русије, а поподне против Атлантаса, трећепласираног тима Литваније.

ОВДЕ прочитајте више о лошем енглеском Оумаруа, а ОВДЕ колико Јирген Клоп цени Лазара Марковића