ИМАТЕ ЛИ ДУШУ: Војтман "секиром" по Теовој глави, судијама неспортска лична НЕПОЗНАТ ПОЈАМ! (ВИДЕО)

06.09.2015. 16:22
Miloš Teodosić na Mundobasketu u Španiji
Милош Теодосић на Мундобаскету у Шпанији / Извор: МН Press

Неколико веома чудних одлука делиоца правде у дуелу наше репрезентације и селекције домаћина.

Много непрециозности, неповезаности и слабог шута ван линије 6,75 метара (једна тројка од 13 покушаја) виђено је у првом полувремену меча другог кола репрезентације Србије и селекције домаћина. И поред тога, наши кошаркаши успели су да на 15-минутни одмор оду са предношћу од пола коша (39:38). Још упечатљивије делује овај податак ако се узме у обзир чињеница да су све сумњиве ситуације суђене у корист домаћина.

Ништа сумњиво није било у дуелу капитена "орлова" Милоша Теодосића и Јоханеса Војтмана који га је приликом једног улаза средином друге четвртине врло неспортски, рекло би се чак и перфидно ударио по глави, за шта је казна морала бити неспортска лична грешка. Међутим, "делиоци правде" на овом сусрету центру Немачке доделили су само обичну личну грешку.

Заиста несхватљиво, рекло би се, али процените сами.