ЛШ: Без победника у Напуљу и Истанбулу

19.08.2014. 22:41
Napoli - Atletik Bilbao u prvom meču četvrtog kola kvalifikacija za Ligu šampiona
Наполи - Атлетик Билбао у првом мечу четвртог кола квалификација за Лигу шампиона / Извор: Бета/АП

Голом Игуаина у 68. минуту Наполи изједначио на 1:1 против Атлетика из Билбаа.

Одиграни су први мечеви последњег кола квалификација за Лигу шампиона. Највише голова било је Копенхагену и то пет, а сви у првом полувремену! Бајер је победио 3:2 и обезбедио миран реванш наредне недеље у Леверкузену.

Голова није било у Истанбулу. Ипак, Бешикташ је могао да поведе већ у првом секунду, али је шут са центра зауставила пречка. Арон Ремзи је у 80. минуту добио други жути картон, па је Арсенал последњих десет минута играо са десеторицом. Победника није било ни у Напуљу, али јесте голова, и то два. Повео је Атлетик преко Мунијана у 41. минуту, а изједначио је Гонзало Игуаин у 68.