Омладинци Србије поражени од Шпаније

16.04.2014. 18:36
Predrag Rajković
Предраг Рајковић / Извор: Facebook

Изабраници Вељка Пауновића претрпели су убедљив пораз од вршњака из земље актуелног светског и европског шампиона.

У прелепом амбијенту на стадиону у Даимиелу, пред око 2000 гледалаца омладинска репрезентација Србије претрпела је висок пораз од вршњака из Шпаније. Велики број неискоришћених шанси, коштао је пораза изабранике Вељка Пауновића. Свега пет минута било је потребно одличним Шпанцима да стигну до недостижних 3:0. Прво је мрежу Рајковића затресао његов саиграч Стевановић у 42. минуту, да би само три минута касније предност Шпаније дуплирао Бустос. Своју добру игру домаћин је крунисао поготком на старту другог полувремена, када је пут до Рајковићеве мреже пронашао Муњоз. Исти играч је својим другим поготком у 68. минуту поставио коначан резултат сусрета.

На меч са једном од најбољих светских селекција у овом узрасту Србија је наступала у следећем саставу: Рајковић (од 82. В. Милиновић Савић), Вицо (од 82. Мараш), Милошевић (од 72. Богосавац), Бабић, Стевановић, С. Милинковић Савић (од 72. Чудић), Вељковић (од 82. Панков), Симић, Илић (од 46. Андрић), Мандић (од 72. Плавшић), Спремо (од 58. Јокић).