ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НЕУНИШТИВ: "Прљави" Коста је МАЈСТОР да изнуди ЦРВЕНИ КАРТОН за противника и ОСТАНЕ на терену

19.09.2015. 16:06
Dijego Kosta
Дијего Коста / Извор: Бета/АП

Челси победио Арсенал са 2:0. "Тобџије" завшили меч без двојице играча.

Челси је дерби Премијер лиге, против Арсенала завршио са два гола и два играча више. На "Стамфорд бриџу" било је 2:0 за "плавце" (више прочитајте ОВДЕ), а утакмицу нису завршили Габријел и Санти Казорла. Габријел је искључен у судијској надокнади у првом полувремену, док је Казорла други жути картон добио у 79. минуту.

Оно о чему ће се посебно причати у наредним данима је искључење Габријела, односно поступак Дијега Косте, нападача Челсија. Бразилац је насео на само једну у низу провокација змљака Косте који је добио шпанско држављанство. Добио је и Коста жути картон, али за разлику од Габријела није искључен. То му се није десило у првенственом мечу још од 2010. године. Звучи невероватно, али је истинито, с обзиром да важи за "прљавог" играча, спремног на све. Пре тога је и ударао Кошчелног.