Партизан губио од Цириха, па извукао реми

27.01.2015. 16:27
Partizan - Cirih
Партизан - Цирих / Извор: Фото: partizan.rs

У другој пријатељској утакмици у Белеку црно-бели одиграли 2:2 против швајцарске екипе.

Фудбалери Партизана одиграли су нерешено против Цириха 2:2 (1:2) у другој пријатељској утакмици на припремама у Белеку. Мало је недостајало да, после пораза од московског Дианама, црно-бели претрпе још један пораз. Водила је швајцарска екипа на полувремену 2:1, али је у 48. минуту Којић са пенала обезбедио реми.

Повео је Цирих преко Садикуа из једанаестерца у четвртом минуту, а на 2:0 је повећао Ћирковић аутоголом у десетом. Никола Нинковић је смањио у 30. минуту, а Којић је на почетку другог полувремена поставио коначан резултат.

За Партизан су играли: Лукач (од 46. минута Кљајић), Пауљевић, Петровић (од 46. Волков), Б. Илић, Ћирковић (од 80. Стевановић), Дринчић (од 69. И. Петровић), Брашанац (од 69. Марковић), Бабовић (од 46. Живковић), Нинковић (од 64. Маринковић), Шкулетић (од 46. Којић), Лазовић (од 64. Грбић).