ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Силовит Челси! Погађали Коста, Ивановић и Матић!

30.08.2014. 20:40
FK Čelsi
ФК Челси / Извор: Бета/АП

После истинске голеаде, лондонски плавци славили на гостовању Евертону (6:3). У листу стрелаца уписала су се два репрезентативца Србије.

Екипа Челсија остварила је нову победу у овосезонској Премијер лиги. У више него узбедљивом мечу "плавци" су славили против Евертона 6:3. Мурињови изабраници повели су већ у првом минуту када је мрежу противника начео Коста. Само два минута касније капитен репрезентације Србије Бранислав Ивановић дуплирао је предност свог тима. А до краја сусрета виђена је истинска голеада, виђено је још седам голова. У листу стрелаца за Челси уписао се још један репрезентативац Србије, Немања Матић. Са друге стране свој први  гол у дресу Евертона постигао је Камерунац Самјуел Ето.