Утакмицу обележили Андрија Луковић и Огњен Ожеговић.

Србија: Чупић, Гајић, Антонов (Павловски), Здјелар, Вељковић, В.Јовановић, Луковић, Грујић (од 46. Плавшић), Гаћиновић ( од 59. Фејсал Мулић), Ожеговић, Чаврић.

Андора: Силверио, Рубио, Llovera, Виладот, Алварелхос, Nazzaro (од 84 Мартинез) , Reyes, Villagrasa (од 54. Фернендес), Алаез, Ц. Бове, Матос Стадион: „Карађорђе“

Жути картони: Reyes, Алварелхос, Алаез(Андора), Мулић (Србија)

Млада репрезентација Србије забележила је још једну убедљиву победу у квалификацијама за ЕП. Орлићи су демолирали селекцију Андоре резултатом 5:0. Србија је повела већ у десетом минуту голом Андрије Луковића. Фудбалер ПСВ-а је добио дугу лопту од Марка Грујића и проследио је у гол Силвериа.

Огњен Ожеговић је у 18. минуту на асистенцију Грујића постигао гол,али је због офсајд позиције поништен. Репрезентативац Андоре Љоверес је направио пенал над Мијатом Гаћиновићем, који је у 38. минуту реализовао Огњен Ожеговић. У 47. минуту репрезентација Србије је постигла трећи гол,а стрелац је поново био нападач Војводине.

Играо се 53. минут када је Милан Гајић прошао по десној страни,а сјајни Луковић скочио,захватио лопту главом и проследио је у гол за 4:0. Само 12 минута било је довољно нашој селекцији да постигне још један погодак. Вечерас добро расположени Огњен Ожеговић је прошао по десној страни и центрирао Мулићу за 5:0.

Орлићи следећу утакмицу играју у уторак 13.октобра, против селекције Литваније, коју су у првом колу добили такође резултатом 5:0.