СЈАЈАН ДЕБИ НА ЕП: Велс савладао Словачку (ВИДЕО + ФОТО)

11.06.2016. 20:01
Skrtel
Скртел / Извор: Реутерс

"Змајеви" казнили промашаје Словака.

Велс је на дебију на ЕП победио такође дебитанта Словачку 2:1 и тако већ сад направио велики корак ка пласману у осмину финала. Словаци су сами криви за пораз јер нису искористили неколико одличних шанси.

РАТ У МАРСЕЈУ! Крв, лом, крш, сузавци... НЕМА мира с Енглезима, Русима и Французима (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО ФОТО)

Словачка је много боље отворила утакмицу и прва запретила. Најбољи играч Словачке Марек Хамшик је направио прави слалом кроз одбрану Велса, обишао и голмана и шутирао, али је Бен Дејвис све испратио и зауставио лопту на метар пред гол линијом. Промашај Хамшика је већ у 10. минуту казнио Герет Бејл. Најбољи играч Велса је постигао гол из слободног ударца са  више од 20 метара, али је голман Словачке Козачик највећи кривац за гол јер се веома лоше поставио.

ПОВРАТАК НА ГЛАВНУ СЦЕНУ: Бивши репрезентативац Србије појачава потенцијалног ривала Звезде (ФОТО)

ЕП: Александар Митровић прогнозира ко ће освојити прво место и ко ће бити најбољи стрелац(ФОТО)

Изједначио је резервиста Словачке Ондреј Дуда који се у стрелце уписао после непуног минута на терену. Победоносни гол за Велс постигао је резервиста Хал Робсон Кану у 81. минуту. Робсон Кану се показао као џокер селектора Криса Колмена. Словачка је могла до бода, али је Немец у 87. минуту ударцем главом са седам метара погодио стативу.

МУСЛИН: Моји помоћници и ја идемо на ЕП да скенирамо ривале