ТРИЛЕР НА АПТОН ПАРКУ: Инциденти, преокрети и велика победа ЧЕКИЋАРА (ВИДЕО)

10.05.2016. 23:35
FK Vest Hem
ФК Вест Хем / Извор: Реутерс

Вест Хем удаљио Манчестер јунајтед од Лиге шампиона.

У последњој утакмици одиграној на чувеном „Аптон Парку“ фудбалери Вест Хема су у правом трилеру савладали Манчестер јунајтед са 3:2 (1:0) . Меч у Лондону претходили су велики инциденти, јер су навијачи Чекићара каменовали и гађали флашама аутобус са играчима Црвених ђавола.

ЛЕТЕЛЕ ФЛАШЕ И КАМЕНИЦЕ: Хулигани Вест Хема напали играче Манчестера! (ФОТО ВИДЕО)

Утакмица у Лондону каснила је са почетком више од 45 минута, али вредело је чекати на спектакл који је уследио. Вест Хем је решио прво полувреме у своју корист голом Диафре Сакоа, али је у наставку Антоан Марсијал головима у 58. и 71. минут преокренуо резултат. Ипак, финиш је припао Чекићарима који су преко Антонија и Рида дошли до великој тријумфа.

Јунајтед је пропустио велику прилику да претекне локалног ривала Ситија на четвртој позицији која води у квалификације за Лигу шампиона. Грађани имају два бода више од Ђавола. У Лигу шампиона чак може и Вест Хем, али под условом да клубови из Манчестера изгубе у последњем колу, а они славе у Стоуку. Јунајтед у недељу игра на свом терену против Борнмута, а Сити гостује Свонсију.