ЛУДНИЦА У РОСТОВУ: Ђаволи од 0:2 до победе и Бразила! (ВИДЕО+ФОТО)

02.07.2018. 19:53

Пршти на све стране.

Каква утакмица у Ростову! Белгија је на пола сата пре краја меча била два гола у минусу, али је направила чудесан преокрет и победила 3:2, голом Насер Шадлија у 4. минуту надокнаде! Црвени ђаволи су тако изборили пласман у четвртфинале где их у петак чека Бразил, меч ће се играти у Казању.

ФОТОГРАФИЈА КОЈА ЈЕ ШОКИРАЛА ПЛАНЕТУ: Бразилка УДАРИЛА на Мексиканце ЦРНОМ МАГИЈОМ! (ФОТО)

ЛУДИЛО МОЗГА! Мексиканац НАМЕРНО покушао да ПОВРЕДИ Нејмара (ВИДЕО ФОТО)

Јапанци су храбром игром заслужено стигли до вођства 2:0, али је у финишу меча дошао до изражаја квалитет Белгијанаца, а превагу су донеле одлуке селетора Роберта Мартинеза. Два гола су постигли резервисти, Маруан Фелаини и Насер Шадли.

КОМПЛЕТАН КОСТУР МОНДИЈАЛА ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

90 4. ГОООООООООЛ! Шадли води Белгију у четвртфинале!

90 3. минут - Хонда из слободног ударца са 30 метара, брани Куртоа.

90. минут - замало да Инуи постигне гол, Куртоа одлично одбранио.

85. минут - две везане ЧУДЕСНЕ одбране Кавашиме! Лукаку је МОРАО да постигне гол ударцем главом са петерца!

84. минут - велика шанса за Јапан, али Хонда не успева да постигне гол.

75. минут - Инуи покушава, али је изблокиран.

74. минут - ГООООООООЛ! 2-2! Фелаини, главом, са петерца!

72. минут - Сакаи покушава, али од свега само корнер за Јапан.

69. минут - ГООООЛ! Фертонген смањује ударцем главом искоса, са више од десет метара!

65. минут - двострука измена у Белгији, Шадли мења Караска, Фелаини Мертенса

64. минут - шанса за Јапан да реши меч, али Сакаи лоше шутира.

62. минут - зицер за Лукакуа, али нападач Манчестер јунајтеда промашује цео гол ударцем главом са петерца.

52. минут - ГООООООЛЧИНА! Инуи са 25 метара! Белгија у НОКДАУНУ!

49. минут - СТАТИВА! Азар погађа оквир гола.

48. минут - ГООООООЛ! - Јапан води - Генки Харагучи!

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45 1. минут - Мертенс са 20 метара, право у голмана Јапана.

44. минут - умало да се Куртоа обрука и прими најсмешнији гол

30. минут - прети Јапан, али голман Белгије Куртоа лако брани ударац главом.

28. минут - опет шанса за Белгију, али испред Компанија реагује голман Кавашима.

ШВЕДСКИ ФУДБАЛЕРИ: Џака је наша шанса (ФОТО)

27. минут - Белгија у налету, шутира Еден Азар са ивице шеснаестерца, али је одличан голман Јапана, за сад играч утакмице.

25. минут - велика шанса за Ђаволе, али Лукаку не успева да пошаље лопту у гол, одлично је реаговао голман Јапана.

20. минут - наставља се притисак Белгије, Лукаку поново, и опет је изблокиран, за нови корнер.

17. минут - Лукаку из окрета шутира са десетак метара, али су га избликирали дефанзивци Јапана, лопта је отишла у корнер.

16. минут - први покушај Белгијанаца, Вицел са дистанце, али је његов ударац изблокиран.

9. минут - Јапан много бољи на старту, Инуи покушава са дистанце, али поред гола.

1. минут - Јапанци први прете, Кагава са 18 метара шутира поред гола.