ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ЛЕВАНДОВСКОГ: Пољаци спремни за Словаке!

14.06.2021. 12:01
Euro
Еуро / Извор: Реутерс

Окршај у Петербургу.

На Газпром арени у Санкт Петербургу на терен ће изаћи селекције Пољске и Словачке. Две репрезентације које су изненадиле својим брилијантним играма на путу ка првенству Европе. Управо то нам наговештава прегршт доброг фудбала вечерас од 18 часова.

ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО: Ериксен се огласио из болнице!

ЕУРО - ПРЕГЛЕД ДАНА: Киша ГОЛОВА! Лале избегле преокрет! Дебитанти немоћни пред Арнаутовићем

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ НУЛА, ДРУГО - ПЕТ ГОЛОВА: Холанђани и Украјинци очитали лекцију из нападачког фудбала (ВИДЕО)

Пољаци су пласман на ЕУРО изборили као првопласрани у групи док је Словачка бриљирала у плеј-офу.

Пољаци имају велике амбиције на ЕУРО, а да ли оправдано, видећемо данас (18.00) у мечу са Словачком. Квота на Левандовског и саиграче у Mozzartu је највећа на свету - 1,90. Икс је 3,45, а двојка 4,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Пољска - Словачка.

Што се тиче форме Пољака, у последњих пет мечева забележили су само једну победу и то портив Андоре, резултатом 3:0 у оквиру квалификација за Мундијал.

У припремним утакмицама ремизирали су са Русијом са 2:2, као и са Исландом (1:1). Ипак овај тим никада не треба отписати, поготово ако се у обзир узме и податак да напад Пољака предводи један од најбољих фудбалера света, нападач Бајерна из Минхена, Роберт Левандовски.

Такође, када се само спомене везни ред Словака који чине Хамшик, Јурај Куцка и Станислав Лоботка који су спремни пружити максимум на овом турниру то већ обећава добар фудбал у Петербургу.

Меч групе Ц, Пољска - Чешка на програму је од 18 сати.