11:0! Да ли је МОГУЋЕ? Борјан ово није видео (ВИДЕО)

30.03.2021. 09:27
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: МН Press

Историјска победа.

У оквиру другог кола квлафикација за Светско првенство Северне и Централне Америке Канда је са 11:0 демолирала Кајманска острва.

ШТА ЋЕ РЕЋИ НА МАРАКАНИ: Голман Звезде примио ПРЕСМЕШАН аутогол, цех је платио ТРЕНЕР (ВИДЕО)

ИЗНЕНАДА: Звезда БОГАТИЈА за милион евра!

ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ ЦАР: Мбођ ПОСЕТИО репрезентативце Србије! Сачекао га је његов брат Груја (ФОТО)

Канада је  највећу победу у својој историји. Пред селекцијом “јаворовог листа” пала су Кајманска острва 11:0. Канађани су повели голом Старинга у шестом минуту. Нападач Бешикташа Ларин је у 13. минуту погодио за 2:0. На 3:0 у 25. минуту повисо је Вотерспун. Само два минута касније са пенала погодио је Дејвис – 4:0. У 33. минуту било је 5:0, а стрелац је био Каје. До краја првог дела игре на 6:0 повисио је Џонстон.

У 63. минуту Каје је повисио на 7:0. Кавалини је у 68. минуту погодио за 8:0. Каје је у 72. минуту промашио са пенала шансу за хет-трик. Ипак, комплетирао га је Кавалини головима у 74. и 76. минуту за 11:0. Пре та два гола у листу стрелаца се “уписао” Дејвис у 73. минуту.

Капитена Црвене звезде Милана Борјана није било у протоколу. По информацијама које стижу из Канаде Атиба Хачинсон и он су раније пуштени да се врате у своје клубове.

Да ли је реч о договору са селектором, лакшим повредама или само незадовољством партијом коју су два играча пружила против Бермуда остаје “мистерија”. Милан Борјан је тако прешао хиљаде километара да би одиграо само један од два меча за селекцију Канада.