КАКВА ПРОЗИВКА: Ово су Италијани СКАНДИРАЛИ Албанцима док су дивљали на Сицилији (ВИДЕО)

25.03.2017. 13:14
Fudbalska reprezentacija Italije
Фудбалска репрезентација Италије / Извор: Реутерс

Због инцидената у Палерму прекинута утакмица.

Утакмица „Г“ групе између Италије и Албаније одиграна у Палерму обиловала је инцидентима. Због дивљања гостујућих навијача меч на Сицилији прекинут је у 58. минуту.

ХОЋЕ ЛИ И ОНИ БИТИ КАЖЊЕНИ КАО СРБИЈА: Албанци дивљали у Италији, утакмица ПРЕКИНУТА (ВИДЕО)

Тада је досуђен пенала за Азуре који је реализовао Данијеле де Роси који је поставио коначан резултат – 2:0. Алабански навијачи су убацивали бакље у терен, тако је словеначки судија Винчић био приморан да прекине утакмицу која је настављена после 10-так минута.

Изнервирани тифози Италијана скандирали су гостима нешто се може чути и на нашим на стадионима „Ко не скаче тај је Албанац...“