СРБИ ДОМИНИРАЈУ АЛ ХИЛАЛОМ: Митровић и Сергеј направили ПРАВИ ШОУ (ВИДЕО)

08.12.2023. 17:53
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Србин поново затресао мрежу...

Фудбалери Ал Хилала савладали су екипу Ал Таија, резултатом 2:1 у оквиру 16. кола Премијер лиге Саудијске Арабије.  Српски репрезентативци Сергеј Милинковић-Савић и Александар Митровић су поново били у главним улогама.

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕНMozzart

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕН

"БОГДАНОВИЋ ЈЕ СВЕ СЛАГАО - НАНИШАНИО ЈЕ КАСУ ФСС-а: Милован Ђорић демантовао све Радетове тврдње о Пиксију!Milovan Đorić

Бинић се огласио - ИСКРЕНО ДО СРЖИ: "Постоји једна грешка код Стојковића..." Све изнео о сукобу Пиксија и БогдановићаBinić

Сергеј је "одредио" да ће Митровић да шутира једанаестерац, који је српски нападач рутински реализовао. Претходно је, само десет минута раније, Салем Ал Давсари донео вођство гостима.

У 30. минуту меча, досуђен је једанаестерац за Ал Хилал, пошто је Митровић гађао после једног центаршута, а лопта је у руку погодила дефанзивца Ал Таија.

Судија је без размишљања показао на белу тачку.

Деловало је као да ће Сергеј да изведе пенал, узео је лопту у руке, али је онда показао прстом ка Митровићу, да он реализује једанаестерац.

Митровић је наместио лопту и лагано реализовао једанаестерац, и тако наставио са голгетерским низом.

Српском нападачу је то био 14. погодак у Премијер лиги Саудијске Арабије и тако је наставио трку за Кристијаном Роналдом, који има гол више.

Деловао је моћно Ал Хилал и до одмора могао да води три разлике, али је поништен погодак Рубена Невеша у финишу полувремена, да би Абдулах у петом минуту судијске надокнаде поставио, испоставило се на крају, коначних 1:2.