АНДРЕА, ДА СЕ НЕ ЉУБИМО: Очајном Јувентусу само бод против Беневента (ВИДЕО)

28.11.2020. 20:11
Andrea Pirlo
Андреа Пирло / Извор: Реутерс

"Стара дама" играла без Кристијана Роналда, али то не би требало да буде оправдање.

Фудбалери Јувентуса још једном су разочарали своје навијаче. Наиме, гигант из Торина одиграо је само 1:1 (1:1) на гостовању маленом Беневенту у утакмици 9. кола Серије А. Гледали смо отворену утакмицу на Ћиро Вигориту, али безидејна игра "Старе даме" у последњој трећини терена још једном је показала да Андреа Пирло, без Кристијана Роналда у тиму, нема идеју како да његови изабраници стигну до гола.

НИСУ СЕ РАСПАЛИ: Пауновић ОТКРИО у чему је УЖИВАО!

ИСТОРИЈА ЈЕ ИСПИСАНА: Велико достигнуће Ивана Перишића (ФОТО)

ОТКРИВЕНА ДУГО ЧУВАНА ТАЈНА: Станковић одабрао Интер пре Јувеа, због тога је и дошао у ЗВЕЗДУ

Повео је Јувентус сјајно минијатуром Алвара Морате. Лепо је Шпанац прихватио лопту коју је послао Федерико Кијеза и још једном показао да се налази у одличној форми.

Нису се предавали пулени легендарног Филипа Пипа Инзагаија, а награда за труд стигла је у последњем минуту првог полувремена. Гаетану Летицији феноменалним ударцем, уз помоћ стативе, савладао Војшћеха Сћешног.

Јалови напади "бјанконера" у друом полувремену нису донели ништа што се до сада није знало. Када нема Роналда нема ни голова, а главни кривац за ову безидејну је популрани "Моцарт" - Андреа Пирло. Ово није Јувентус какав желе његови навијачи, какав желе Андреа Ањели и Павел Недвед.

Актуелни шампион Италије се налази на петом месту Серије А са 17 бодова, Беневенто је на позицији дванаест, "Вештице" су освојиле 10 бодова.