САЛЕРНИТАНА КАО ТРЕНИНГ: Јуве стигао до нове победе, Влаховић уписао гол и асистенцију (ВИДЕО)

20.03.2022. 15:49 16:56
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Реутерс

Душан наставља са одличним играма.

Фудбалери Јувентуса савладали су слабашну Салернитану резултатом 2:0 (2:0) у мечу 30. кола Серије А.

ОРЛОВИ НА ВЕМБЛИЈУ: Палас ДЕМОЛИРАО Евертон

ПОНИЖАВАЊЕ СЕ НАСТАВЉА: Монако демолирао пребогати ПСЖ

"ЗВЕЗДА ВРШИ НЕНОРМАЛАН ПРИТИСАК" Станојевић више неће да ћути, осуо СИЛОВИТУ ПАЉБУ: "Требало би да имамо 4 бода предности"

Душан Влаховић поново је одиграо сјајан меч у дресу Старе даме. Српски нападач најпре је уписао асистенцију, пошто је у 5. минуту проиграо Паула Дибалу за водећи гол Бјанконера.

Млади голгетер се у листу стрелаца уписао у 29. минуту. Репрезентативац наше државе је одлично скочио поред двојице противничких играча и шутирао главом на центаршут Матије Де Шиља за свој пети гол у дресу торинског гиганта, први на тај начин.

Јувентус је новим тријумфом наставио потеру за Миланом, Наполијем и Интером. Екипа Масимилијана Алегрија налази се на четвртом месту са 59. бодова.

Салернитана је последња са 16 и експресно ће се вратити у Серију Б.