ТЕР ШТЕГЕНЕ, ТИ НИСИ НОЈЕР: Кардинална грешка Барсиног голмана и ПОРАЗ у дербију против Мадриђана (ВИДЕО)

21.11.2020. 23:07
Gol Atletika
Гол Атлетика / Извор: Фото: streamja printscreen

Невероватан кикс.

Мадриђани бољи од Каталонаца. Атлетико је стигао до пете везане победе у првенству, победио Барселону 1:0, самим тим дошао  и до врха Примере (који дели са Сосиједадом, али са утакмицом мање).

КАДАР – НЕВЕРА! Погледај званично најјаче добитне тикете и преузми 1000 РСД БОНУСА НА ПОКЛОН

НЕМА ГОЛА БЕЗ РОНАЛДА: Португалац донео Јувентусу нова три бода (ВИДЕО)

ПОЛИЦИЈА УХАПСИЛА ДВА ФУДБАЛЕРА: Нађени са дрогом и проституткама у проводу! Следе казне клуба (ФОТО)

Једини гол смо видели у надокнади првог полувремена. Тада је дошло до велике грешке Тер Штегена, излетео је главом без обзира, Караско је стигао пре њега до лопте и послао је у празну мрежу за велику победу свог тима.

Претходно у првом полувремену је било шанси, по неколико на обе стране и не би било незаслужено и да је Барселона водила након првих 45 минута.

Гризман на једној, па Саул на другој страни су промашивали, а онда и Љоренте погађа пречку у 12. минуту.
 Све до краја првог дела игре није било занимљивости, а онда Месијев ударац брани Јан Облак.

Наставак доноси још занимљивих ситуација и пар добрих интервенција Јана Облака који је и јунак свог тима. Прво је зауставио ударац Клемена Ленглеа, а онда је у 82. минуту одбранио и шут Антоана Гризмана.

Испоставило се да је тај ударац био и последња озбиљнија претња Барсе на овом мечу, Атлетико је далеко задовољнији напустио терен.