БАРСЕЛОНА САМОУВЕРЕНА И БРУТАЛНА: Фантастична партија и ЧЕТИРИ КОМАДА! Куман положио први испит (ВИДЕО)

27.09.2020. 23:03
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Профимедиа

Сјајна партија.

Фудбалери Барселоне су резултатом 4:0 победили Виљареал у утакмици трећег кола шпанске ЛаЛиге. Барсе се након паузе у прва два кола на најбољи начин вратила фудбалским обавезама и са 4:0 просто прегазила екипу Виљареала. Занимљиво, Барса је питање победника решила већ у првом полувремену, када су постигли сва четири гола.

КАКО ГА СЕ ЛАКО ПАРТИЗАН ОДРЕКАО: Доскорашњи играч црно-белих дао ДВА ГОЛА за 19 минута и ДОНЕО ПОБЕДУ

ОГЛАСИО СЕ КАПИТЕН ЈЕРМЕНИЈЕ: Његова ПОРУКА ОДЗВАЊА планетом - ништа од Звезде у Јеревану?!

ВЕЛИКИ ТРИЈУМФ МАРКА НИКОЛИЋА: Локомотива срушила ЦСКА! (ВИДЕО)

Ансу Фати је био врло лепо расположен и већ у 15. минуту постигао свој први погодак на утакмици.

Само четири минута касније, Фати постиже свој други погодак на утакмици и Барса је имала предност од 2:0, а није се играло ни 20 минута фудбала на Ноу Кампу.

Барселона је негде у 33. минуту утакмице добила једанаестерац, који је искрено речено био сумњив, јер је Ансу Фати исувише лако пао, а судија се није двоумио. Лионел Меси преузима одговорност и постиже гол са беле тачке за убедљивих 3:0.

За огромних 4:0 у првом полувремену, постарао се дефанзивац Виљареала Пау Торес који је у првом минуту судијске надокнаде постигао аутогол и испоставиће се да је ово био последњи погодак на утакмици.

Фудбалери Севиље победили су на гостујућем терену Кади са 3:1, у утакмици трећег кола шпанског првенства.

Кадис је повео у 48. минуту голом Салвадора Санчеса, а изједначио је Лук де Јонг, голом у 65. минуту. Севиља је повела голом Мунира Ел Хададија у 90. минуту, а коначан резултат поставио је Иван Ракитић у шестом минуту надокнаде. Хрватски фудбалер се недавно вратио у Севиљу из Барселоне.

Севиљи је у деветом минуту поништен гол, након што је после употребе ВАР технологије процењено да је Лукас Окампос био у офсајду.

Фудбалери Ваљадолида и Селте одиграли су нерешено 1:1. Селта је повела у 44. минуту голом Јага Аспаса, а изједначио је Серхио Гвардиола поготком у 66. минуту из једанаестерца.