БОЉИ ОД ЧИЛАВЕРТА: Голман у 94. минуту ИЗЈЕДНАЧИО из СЛОБОДЊАКА са 40 метара (ВИДЕО)

22.04.2019. 06:04
Golman
Голман / Извор: Фото: Twitter принсцреен/Емануел Роşу

Невероватно.

На утакмици у Румунији голман је постигао гол из слободног ударца са 40 метара за изједначење у 94. минуту. Играли су Пашани и Сомуз Фалтичени, а домаћин је водио 2:1.

ОВО ВИШЕ И НИЈЕ ВЕСТ: Пари Сен Жермен је ПОНОВО првак (ФОТО)

ПАРА ВРТИ ГДЕ БУРГИЈА НЕЋЕ: Анри кренуо стопама Бекама и Ибрахимовића (ФОТО)

РАСПАД МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕДА: Солскјерови ИЗАБРАНИЦИ изгубили 4:0 у Ливерпулу (ФОТО)

Дубоко у судијској надокнади времена гости су добили прекршај скоро са половине терена, предалеко да би се директно шутирало на гол. Тако су бар сви мислили. Осим голмана Сомуз Фалтиченија.

Погрешио је и голман домаћих који је кренуо на центаршут, али то не умањује овај prellep погодак.

Погледајте како изгледа Драгана Рукавина, супруга српског репрезентативца Антонија Рукавине.