БРУКА СЕРХИЈА РАМОСА! Капитен Реала као Џака и Шаћири, ОВИМ потезом је УВРЕДИО и Луку Јовића (ВИДЕО)

09.11.2019. 20:10
Serhio Ramos
Серхио Рамос / Извор: Реутерс

Мадриђани бољи од Еибара.

Фудбалери Реала декласирали су Еибар у гостима са 4:0 (3:0) у 13. колу Примере. Мадриђани нису имали проблема на овом гостовању, а голове су постизали Карим Бензема, у два наврата, Серхио Рамос и Фредерико Валверде.

Капитен Реала је на скандалозан начин прославио погодак који је постигао са беле тачке у 20. минуту.

МИЛОЈЕВИЋ: Биће тешко у Ивањици, поједини играчи под знаком питања

ПАРТИЗАН ЧЕКА ИНЂИЈУ: Милошевић најавио РОТАЦИЈУ, биће НОВИХ промена у саставу

РЕАЛ МУ ДЕФИНИТИВНО НАШАО ЗАМЕНУ: Расни голгетер на мети Мадриђана! Цена је ПАПРЕНА

Рамос је гол прославио попут швајцарских репрезентативаца, Џаке и Шаћирија на прошлогодишњем Мундоијалу у Русији.

Начин на који је капитен Реала постигао и прославио гол можете погледати у видеу.

Чета Зинедина Зидана је овај меч одиграла без Луке Јовића, српског нападача, који због повреде примицача није био ни у протоколу.

За Еибар је свих 90 минута бранио наш чувар мреже, Марко Дмитровић, али није могао да спречи убедљив пораз домаћина.

Краљевски клуб је овом победом преузео чело табеле са 25 бодова, док је Еибар на 15. месту у Ла Лиги.

Погледајте како изгледа Марија Погребњак, супруга Павела Погребњака.

АБА ЛИГА: Партизан СИЛОВИТ у Задру, црно-бели ЗАБОРАВИЛИ Венецију! Дебитовао и Милетић... (ФОТО)

ТЕНИСКИ ЕКСПЕРТ: Рејчел има ЕМИСИЈУ о БЕЛОМ спорту! Ипак, сви гледају у њене ...

СУПЕРЛИГА: Војводина искористила кикс Чукаричког и засела на друго место на табели