БУНДЕСЛИГА: Бајерн рутински са Бохумом, Милионери наставили серију победа

11.02.2023. 18:50
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Реутерс

Одиграно пет мечева 20. кола.

Одиграно је пет мечева 20. кола Бундеслиге, а лидер Бајерн лако је изашао на крај са Бохумом пошто је славио са 3:0, док је Борусија Дортмунд као гост славила против Вердера са 2:0. Бајер и Мајнц су са по 3:1 савладали Хофенхајм и Аугзбург, док је Фрајбург са 2:1 био бољи од Штутгарта.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Бразил контактирао Вахида Халилхоџића

ФОТОГРАФИЈЕ ОТКРИЛЕ ХОРОР: Док је Роналдо постизао голове, на трибинама се одвијао ПРАВИ УЖАС! Све је забележено (ФОТО)

Бајерну је требало скоро цело прво полувреме да сломи отпор Бохума пошто је у 41. минуту Томас Милер довео актуелног шампиона у вођство од 1:0, а то је био и резултат првог полувремена. У наставку је Бајерну било потребно само девет минута да потврди тријумф. Прво је Кингсли Коман у 64. минуту постигао гол за 2:0, да би у 73. Серж Гнабри поставио коначан резултат.

Борусија Дортмунд савладала је Вердер у Бремену, а гости су у другом полувремну успели да реше питање победника. Џејми Бино-Гитенс је довео ''милионере'' у вођство у 67. минуту игре, да би у завршници, тачније у 85. минуту Џулијан Брант постигао гол за Борусију и решио питање победника.

Поле два узастопна пораза, Бајер је 3:1 савладао Хофенхајм, а госте је у вођство довео Роберт Андрич већ у 6. минуту и тпо је био резултат првог полувремена. За само 11 минута игее у другом полувремену су Фармацеути решили питање победника пошто је Диаби повисио на 2:0 у 47. минуту, да би победу Бајера потврдио Хложек у 56. минуту. До краја је Хофенхајм успео само да ублажи пораз преко Нсокија у 77. минуту.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.