БУНДЕСЛИГА: Костићева асистенција, Лајпциг бројао до шест

Узбудљиво у Немачкој.

Одиграно је првих пет данашњих мечева шестог кола Бундеслиге.

ХИТ ГОДИНЕ: Све очи су упрте у једног Нишлију – освајача ГРАНД ЏЕКПОТА!

РОСОНЕРИ ПРЕЖИВЕЛИ: Малдини наставио породичну традицију, погодио и Дијаз

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Бразилац РЕШИО судар шампиона на Етихаду! Вила ШОКИРАЛА Олд Трафорду (ВИДЕО)

Лајпциг је на свом терену убедљиво савладао Херту резултатом 6:0.

Доминирали су Бикови од почетка до краја утакмице против Берлинаца. Головима Енкункуа у 16, Полсена у 23. и Мукијелеа у 45 3. до полувремена стекли великих 3:0, али се ни ту нису зауставили.

Наставили су у високом темпу и погоцима Форсберга из пенала у 60, поново Енкункуа 10 минута касније и Хаидаре у 77. дословно демолирали госте.

Лајпциг са седам бодова заузима девето место. Херта је 11. са шест.

Леверкузен је савладао Мајнц 1:0. Стрелац јединог гола је био Вирц у 62. минуту.

Франкфурт и Келн су ремизирали 1:1. Гол за домаће је постигао Боре после асистенције Костић, док је за Келн погодио Скири.

Хофенхајм је победио Волфсбург 3:1. Стрелци за домаће су били Крамарић, Баугмартнер и Кадерабек. Баку је постигао гол за Волфсбург.

Унион Берлин је поготком Бехренса у 88. минуту славио у дуелу против Арминије.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.