ДОБАР ФУДБАЛ, ЈОШ БОЉА ТЕНЗИЈА: Челси и Тотенхем ремизирали, Тухел и Конте се УМАЛО ПОБИЛИ (ВИДЕО)

14.08.2022. 20:03
Tomas Tuhel, Antonio Konte
Томас Тухел, Антонио Конте / Извор: Реутерс

Неочекивана бура страсти.

Спектакуларну утакмицу одиграли су лондонски ривали Челси и Тотенхем, уз много буке, тензије и четири постигнута гола, на крају су се морали задовојити са узбудљивих 2:2 (1:0).

ТАДИЋУ, ПРЕШАО СИ ИГРИЦУ: Навијачи Ајакса му НА СРПСКОМ упутили поруку! Јасан утицај Митра Мирића (ФОТО)

ДВОЈИЦИ ИГРАЧА КРОЗ НОГЕ: Лука Јовић већ удара из свих оружја - одмах погодак у Серији А (ВИДЕО)

КАКАВ ЈЕ МАЈСТОР БИРМАНЧЕВИЋ: Поцепао мрежу пред плеј-оф! Биће Србин ВЕЛИКИ АДУТ (ВИДЕО)

Занимљиво, главни актери меча нису били играчи, мада то чудно звучи после адреанслинског дуела, већ менаџери екипа Томас Тухел и Антонио Конте који су два пута улазили у клинч и умало се побили на врхунцу великих узбуђења и нервозе у оба табора. Оба пута су морали да их раздвајају играчи, редари и њихови сарадници.

Челси је до предности стигао већ у 19. минуту када је Калиду Кулибали када је новајлија "плаваца" одличним ударцем матирао Уга Љориса.

У 68. минуту је веома прецизан ударац Хојбјерга са око 20 метара донео поравнање, али претходно судија није свирао прекршај над Хаверцом који је атмосферу довео до усијања.

Конте је прославио гол тако што се готово унео у лице Тухелу, који је побеснео, али му и узвратио пет минута касније када је Рис Џејмс донео 2:1 Челсију.

Кејн је сјајно скочио после корнера у петом минуту надокнаде и донео бод, а уједно означио нови сукоб Тухела и Контеа.