ЦРНО-БЕЛИ БИСЕР ОДУШЕВИО СВЕ: Партизан се ПОХВАЛИО нечим што НИКО нема у региону (ФОТО)

02.08.2019. 18:52
Fudbaleri Partizana
Фудбалери Партизана / Извор: МН Press

Фасцинантно.

Филип Стевановић, млади фудбалер Партизана, уписао се у историју синоћним поготком против Конахс Кија. Наиме, црно-бели су се похвалили да је Стевановић синоћ био најмлађи стрелац у евро-такмичењима на простору бивше Југославије рачунајући и клупски и репрезентативни фудбал.

Подсетимо, он је у 72. минуту синоћнег меча, после одличне контроле лопте и ударца савладао голмана Браса и поставио коначних 3:0 у Хумској.

ЗВАНИЧАН ИЗВЕШТАЈ ИЗ АПР-А: Ево колико Партизан тачно ДУГУЈЕ

УЕФА ОБЈАВИЛА: Уколико избаци Турке, ових ПЕТ ривала чека црно-беле у плеј офу! Један је посебно ОПАСАН

КАКВА ЦАРИЦА! Ћерка Немање Матића приредила свом оцу НЕСВАКИДАШЊИ поклон! (ФОТО)

Занимљиво да Стевановић није најмлађи стрелац у историји црно-белих, а то достигнуће остварио је Душан Влаховић који је са 16 година и 3 месеца постигао гол у мечу са Радником пре три године.

Иначе Стевановић је дебитовао код Зорана Мирковића у децембру прошле године када је ушао у игру у 82. минуту утакмице са Радом. Тада је постао трећи најмлађи дебитант у историји клуба из Хумске, иза Душана Влаховића и Ненада Маринковића.